#1 2011-10-15 15:31:52

darth vader

Początkujący ps2 Gracz

Zarejestrowany: 2011-10-15
Posty: 9
Punktów :   

star wars the force unleashed

Gra star wars the force unleashed opowiada o gościu który zostaje znaleziony i zamieniony w sitha w czasie wojny o kashyyk gdy on zostaje znaleziony przez darth vadera gościu jest mały . Napotyka na drodze sitha przyjaciół i wrogów na końcu zostaje mu przyznana ksywa star killer dlaczego zobaczcie sami .Gra jest bardzo wciągająca ma jednak mało poziomów  . Grę przeszedłem w jeden dzień to jak dla mnie za krótko . Gra  wszystko nagradza poprzez stroje, moce i miecze  mamy też jedi holocrony w  których znajdziemy obrazki więc mamy co robić przed poziomami  . Gra po przejściu znów się zaczyna i tak w kółko nawet po 2 przejściach gry, gra zaprasza dalej do przechodzenia . Ładna grafika jest jedna z wielu cech gry mamy też filmiki w których coś się dzieje co opowiada o poziomach zachęcam do oglądania tych filmików gdyż są one krótkie i możemy się z nich czegoś dowiedzieć więcej o kolejnym poziomie.
gra nie odstrasza ceną gdyż to już jest trochę starsza gra . Zachęcam do kupna .

moje skale ocen
idealnie
doskonale
może być
tragicznie
co to ma być

oceniam grę na doskonale gdyż gra ma za mało poziomów a ja lubie gry bardzo długie


                               darth vader

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl