#1 2011-10-17 16:35:28

darth vader

Początkujący ps2 Gracz

Zarejestrowany: 2011-10-15
Posty: 9
Punktów :   

Shadow the hedgehog

Człowiek kochający platformówki znajdzie tu umiłowanie swoja miłość nie jest ona jak mario że widzimy bok postaci lecz jest to dalej platformówka kamera jest z tyłu postaci to bardzo dobrze bo w przeglądarce zagramy tez w nią tylko że będzie jak mario no cóż na rzut oka okładka wygląda fajnie i zapowiada grafikę z god of war lecz tak nie jest płyta wygląda jak okładka z przodu przyjrzyjmy się jednak filmikowi wstępnemu któremu zapewne poświęcili więcej niż grze muzyczka fajna shadow wygląda jakby się mścił fajny filmik . menu coś jak okładka wydaje mi się że wszystko wygląda jak okładka . W menu mamy dwa tryby tryb single player i multiplayer tryb single player ma dużo ścieżek kto myśli że to mamy wszystkie misje przejdź grubo się myli nie wiem jak byś my próbowali ścieżka ma  tyle samo poziomów lecz to od nas zależy czy przejdziemy ścieżką  neutralną czy jakąś inną na drodze spotkamy dwie postacie dobrą i złą każda ma dla nas zadanie jeśli żadnego nie zrobimy idziemy dalej ścieżką neutralną tryb multiplayer daje nam kilka postaci i trzy mapki do wyboru dzieli telewizor na dwie części i gracze muszą się pozabijać grafika słaba poziomów mało gre przeszedłem w niecały tydzień żałuje że wydałem na nią 35 zyla z które mogłem kupić inną pożądną gre 


moja ocena to tragicznie



                                                                 darth vader

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl