#1 2011-10-15 20:27:01

darth vader

Początkujący ps2 Gracz

Zarejestrowany: 2011-10-15
Posty: 9
Punktów :   

nfs carbon

Jedna z najbardziej znanych gier na komputer i konsole . kto nie grał w nfs musi to zrobić rzadko kiedy widze ludzi którzy nie grali w nfs no dobra ja takich ludzi nieznam . wiadomo o co chodzi wyścigi kasa auta tuning wyscigi kasa tuning lecz w poprzednich wersjach nfs nie było trybu wolnego on daje nam:
-jeżdżenie
-denerwowanie policji można to zrobić jak się ścigamy ale to rzadko w trybie wolnym mamy duzo mozliwości np doprowadzanie do wypadków przekraczanie prędkości niszczenie miasta lub rzeczy które są zaznaczone na mapie można też poszukać radiowozu i zrobić którąś z czynności wymienionych  powyżej lub poprostu walnąć w radiowóz i gitara już nas gonią
- wypróbowanie możliwości auta
więc mamy co robić kupiłem grę za 30 zyla ale zrobiłem dobrze kupując ją naprawdę opłaca sie wydać 30 zł. za tyle przyjemności miło się spędza przy niej czas mamy w tej kilka trybów pojedynczy wyścig  ,  wolny i kariera w grze chodzi o zdobycie całej mapki a zaczynamy grę od ucieczki przed policjantem czy kto to jest no i po tej ucieczce wybieramy auto i jest pierwszy wyścig po tym wyścigu dostajemy mapę z wyścigami żeby odblokować jedną część mapki musi my mieć co najmniej  2 wyścigi mamy pomocników którzy nam pomagają mogą mieć jakieś "moce" które włączamy trójkątem pierwszy pomocnik ma "moc" blokowania czyli jedzie przed nami i jesli mamy przeciwników przed nami to on ich blokuje i daje nam czas żeby go i prześcignąć fajne jest to że jeśli on jest na pierwszym  miejscu a my na ostatnim to i tak wygramy bo to są wyścigi drużynowe

a moja ocena to idealnie

Offline

#2 2011-10-16 10:38:37

 WOLF

Moderator

1097907
Zarejestrowany: 2011-10-16
Posty: 44
Punktów :   

Re: nfs carbon

Hmm. Mała poprawka: cytuję ,,lecz w poprzednich wersjach nfs nie było trybu wolnego" ja bym się sprzeczał ponieważ tryb wolny był już w NFS Underground 2. Oczywiście wiem że nie było tam policji, i nie było zbyt wiele do zniszczenia w mieście ale tryb wolnej jazdy jednak był...

Offline

#3 2011-10-16 14:13:54

darth vader

Początkujący ps2 Gracz

Zarejestrowany: 2011-10-15
Posty: 9
Punktów :   

Re: nfs carbon

nie ma ja grałem w 2 underground na ps2 i nie było wolnego trybu a miałem oryginał niewiem jak na pc ale na ps2 nie ma

Offline

#4 2011-10-16 16:38:50

smalczyk

Administrator

Zarejestrowany: 2011-10-15
Posty: 84
Punktów :   

Re: nfs carbon

chyba Wolf ma racje, w Undergroun 1 nie bylo ale w 2 tak, nawet na necie sobie zobaczysz

Offline

#5 2011-10-16 17:38:00

darth vader

Początkujący ps2 Gracz

Zarejestrowany: 2011-10-15
Posty: 9
Punktów :   

Re: nfs carbon

jaaa pomyliło mi się grałem w jedynke na ps2 a dwójka na pc była popsuta

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl