#1 2011-11-21 08:54:07

smalczyk

Administrator

Zarejestrowany: 2011-10-15
Posty: 84
Punktów :   

5 pytań, których NIE ZADAJESZ

Elo sympatyczni, powracając do spraw organizacyjnych, apropos mojego nowego miniBLOGA chciałem powiedzieć, że to nie jest tak, że nie będe pisał już recenzji czy wygłaszał się w innych działach forum, będę to robić, dopóty jest to potrzebne, bo narazie sytuacja jest jasna, gadamy sobie w 10 osób a kolejne 20 to obserwuje, tak gagatki widzę was i wiem, ze nie chce się wam ruszyć dupska żeby się zarejestrować dlatego użytkownikom wysokiej rangi: gość też pozwoliłem sie wywnętrzać, ale jeżeli będą to bezsensowne komentarze to tę opcję cofnę. Drogi uzytkowniku, przygotowałem listę
5 PYTAŃ, KTÓRYCH NIE MOŻESZ MI ZADAĆ!

bo wjazd na chatę,

1. CO TAM?

- gówno


2. SZCZERZE?

- pytasz kogoś o coś, a ten
   "szczerze?"


  Nie, możesz kłamać durniu.


3. MOGĘ SIĘ COŚ SPYTAĆ?


- nie możesz


4. GDZIE JESTEŚ?

-w dupie...


5. MOŻESZ TERAZ GADAĆ?


- zwykle jak ktoś dzwoni. - nie k**** nie mogę rozmawiać, kiedy odbieram telefon



Mam nadzieję, że to jest osiągalne dla waszych mózgownic, a jeśli ktoś zapyta JAKIM PRAWEM?? to nie ma prawa tak zapytać, bo wszystko co robię, robię odwiecznym prawem mojego widzimisię. Jest to prawo niezbywalne i czy chcesz czy nie chcesz to będziesz się do niego stosował. Albo won.

Offline

 

#2 2011-11-21 19:35:32

 89Benek

Administrator

23888158
Skąd: Świebodzin
Zarejestrowany: 2011-10-25
Posty: 62
Punktów :   

Re: 5 pytań, których NIE ZADAJESZ

nie kumam tego 4-tego

Offline

 

#3 2011-11-21 19:38:15

 89Benek

Administrator

23888158
Skąd: Świebodzin
Zarejestrowany: 2011-10-25
Posty: 62
Punktów :   

Re: 5 pytań, których NIE ZADAJESZ

więc nie można do ciebie powiedzieć "jak leci" "co słychać" "jak tam"?

Offline

 

#4 2011-11-22 18:52:28

smalczyk

Administrator

Zarejestrowany: 2011-10-15
Posty: 84
Punktów :   

Re: 5 pytań, których NIE ZADAJESZ

4: pytanie: gdzie jesteś?

- zwykle też, gdy ktoś dzwoni, powiem tak:
  co kogo obchodzi, gdzie ja jestem? I tak siedzimy tylko na forum... a jaką miałem kupę też was obchodzi? ;*


co tam? co u mnie? - tych pytań też nie trawię, bo tak naprawdę was to guzik obchodzi, jest to po prostu pytanie o nic , marna próba przylizania się i fałszywa ciekawość bo i tak was to nic nie obchodzi, na tym blogu jeśli masz jakieś konkretne pytanie to konkretnie pytasz, rozgadywać się możemy na recenzjach czy w sporcie ;D pozdrawka

Offline

 

#5 2012-08-06 13:06:33

 89Benek

Administrator

23888158
Skąd: Świebodzin
Zarejestrowany: 2011-10-25
Posty: 62
Punktów :   

Re: 5 pytań, których NIE ZADAJESZ

ja kumam "co tam" "jak tam" "jak leci" za pytanie co się dzieję, co tam ciekawego, co robisz, czy masz problem i czy mogę pomóc. i jak ja piszę do cb na gg "co tam" to nie jest fałszywe tylko poprostu chcę wiedzieć co u cb i co robisz.
pozdro too. ;D

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl