#1 2011-10-15 17:49:33

smalczyk

Administrator

Zarejestrowany: 2011-10-15
Posty: 84
Punktów :   

Fifa 12

Pewnie wielu z was nie mogło po prostu doczekać się nowej części Fify na czarnucha, oto ona, tak paroma zdaniami:
Generalnie wiele się nie zmieniło, piłkarze = debile, komentator = debil, sędzia = nie ma.
Nie no, przesadzam, jest to chyba najlepsza fifa w jaką grałem przez ostatnie 8 lat na ps2 [ ale nie oznacza to, że jest jakaś zajebista]

Jeśli chodzi o grafikę to nie zmieniła się w ogóle, a szkoda.

Dźwięk - jak zawsze, zajebisty

Grywalność - i tu jest miła niespodzianka, coś czego bym się nie spodziewał, bo tak normalnie dałbym sobie rękę uciąć, że fifa nie wniesie nic nowego i wiecie co... I bym kurwa teraz nie miał ręki...
Oczywiście nie są to zmiany znaczne, ale mnie odpowiadają, jako, że jestem tolerancyjny dla klubów piłkarskich to powiem, że jestem kibicem albo raczej fanem Barcelony i bardzo cieszy mnie, że nie ma tam tego chuja z realu, co to był w 11 a jest znowu ten rudzielec z Manchesteru [ Boże, kiedy tam będzie jakiś Polak?!]
Menu zatem wyglądam bardzo estetycznie. Jeśli chodzi o tryby to dopowiem więcej: Jeśli ktoś się spodziewał, że będzie tryb zostań kibolem czy coś w tym stylu, no to ma rogala [mam rogala]. Nie ma żadnych nowych trybów, a i istniejących zbytnio nie modernizowano. Wracając do gameplay'a , zmienił się on pod tym względem, że grając Barceloną, mam wrażenie jakbym oglądał barcę! No sorry, ale po raz pierwszy najebali tam więcej niż 2 animacje! Dzięki temu granie z klepy wygląda znacznie bardziej realistycznie niż w każdej innej części. No to teraz zapraszam na filmik abyście się najarali:





Generalnie rzecz biorąc, po raz pierwszy w życiu czuję się usatysfakcjonowany produktem od Ea Szorts.

Moja ocena: Świeże Gówno [ poprzednie miały jeszcze gorzej niż mogło być gorzej niż gówno]


Smalec

Offline

#2 2011-11-12 19:45:52

ZeTranero

Niezły ps2 Gracz

Zarejestrowany: 2011-11-06
Posty: 16
Punktów :   

Re: Fifa 12

Byłem w MediaExpert i kurwa szok Fifa 12 ps2 za 190 zyli O_O miałem w kieszeni tylko 150 zyli więc podziękowałem ;p

Offline

#3 2011-11-13 08:15:47

ZeTranero

Niezły ps2 Gracz

Zarejestrowany: 2011-11-06
Posty: 16
Punktów :   

Re: Fifa 12

W Fifie09 ps2 Ac milan ma sponsora Bwin i w Polskiej wersji ma usuniętego sponsora jak Real w fifie 12 ps2 pl

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwynajem samochodów gończy polski cena producent płyt z tworzyw