• Index
  •  » sport
  •  » 10 powodów, dlaczego wolę barcę od realu

#1 2011-10-16 08:51:36

smalczyk

Administrator

Zarejestrowany: 2011-10-15
Posty: 84
Punktów :   

10 powodów, dlaczego wolę barcę od realu

Wielu 'sympatyków' realu pyta mnie, dlaczemuż to ja tak nie cierpię tego klubu. Odpowiedź jest prosta i wszystkim znana:

1. Wychowankowie klubów.

Ot, to jest właśnie ta rodzina, szkółka piłkarska jest po to, aby szkolić piłkarzy, którzy za parę lat mają przynieść chlubę swojemu klubowi. Barcelona od zawsze stawia na wychowanków, zawsze daje im szanse, a real? Co tu dużo mówić sprzedaje ich zanim rozegrają 1-szy mecz i woli wydać 50 mln. Euro na kogoś, kto tylko fauluje.

2. Messi i Ronaldo

Tu nie trzeba chyba mówić: Messi - najlepszy piłkarz świata, chodzi z dziewczyną, którą znał praktycznie z podwórka, zawsze skromny i sympatyczny, nigdy się nie wywyższał, nigdy nie hardzi się na boisku, ma wyjebane czy strzeli gola, woli podać, autorytet dla polskiej gówniarzerii.

Ronaldo? - o nim nie można wiele powiedzieć... - zarozumialec, myśli, że jest pępkiem świata, uważa, że jest piękny [a mi się nie podoba ;p ] stawia sobie obciachowego fryza, który nosiło się we wczesnych latach dziewięćdziesiątych, kupuje sobie dzieci [ nie lepiej niewolnika?] a na boisku pokazuje, jaki to jest dobry - symulacja to powinno być jego nazwisko, wieczne robienie z siebie ofiary... hard...jednym słowem debil [nawet ja tak się nie wymądrzam jak on, choć powinienem]

3. Trenerzy

Kiedy oglądam sobie mecz zzz ..... Mamą, to Ona zawsze jara się jaki to ten Guardiola jest przystojny... [nie wiem ja na takie rzeczy nie zwracam uwagi, ale widać na kamerach Guardiolę, który zawsze pogratuluje wrogowi wygranej, potrafi pogodzić się z hańbą samuraja, a Murinho? Jebany cwel, no sory ale jak widzę tego dziada, to rzygi wylatują mi wszystkimi dziurkami, wredna jędza, prowokator, dobra [bo jeszcze rozjebe klawiaturę]

4. Zdobyte trofea

12 - 1 na korzyść Barcy - co jeszcze więcej?

5. Styl gry

hehe, chyba najfajniejszy temat. Real, który po za faulem i symulacją niczego się nie nauczył, ale tu nie o tym, chodzi o 'styl' real nie ma jakiegoś sposobu gry, można go pomylić z Wisłą [która jest lepsza] czy z Chelsea, natomiast styl gry Barcelony wszyscy znają

6. Sponsorzy

Unicef - organizacja charytatywna, działająca na rzecz dzieci, piękno samo w sobie, cudowny gest itp. itd.
Bwin - firma buckmacherska rozwalająca rodziny, czerpiąca korzyści kosztem innych
Zgadnijcie, kto jest czyim sponsorem? ;]

7. Reprezentacja

Gdyby nie piłkarze Barcy, Hiszpania gówno by wygrała.

8. Dla Polski

1-sza na świecie zagraniczna szkółka Barcelony w Polsce!

9. Fair Play
Barcelona dwukrotnie otrzymywała nagrodę FIFA Fair Play, a realu? ;]

10. Andres Iniesta
Andres Iniesta po strzeleniu gola na MŚ2010 w finałowym meczu pokazał koszulkę, na której oddał hołd swojemu zmarłemu kumplowi, gdyby to był Ronaldo pewnie by była reklama nowej śminki.



To już wszystko, możecie się ze mną nie zgadzać, mam to w dupie, piszcie sami o swoich wrażeniach

Smalec

Offline

#2 2011-10-19 17:57:06

 WOLF

Moderator

1097907
Zarejestrowany: 2011-10-16
Posty: 44
Punktów :   

Re: 10 powodów, dlaczego wolę barcę od realu

OK zgadzam się ze smalcem Barca jest naprawdę o 100% lepsza od realu no ale bądźmy patriotami i może wysławiajmy też nasze Polskie kluby  co ????

Offline

#3 2011-10-20 13:28:48

smalczyk

Administrator

Zarejestrowany: 2011-10-15
Posty: 84
Punktów :   

Re: 10 powodów, dlaczego wolę barcę od realu

Proszę bardzo: dziś o 19:00 mecz Wisla: Fulham  -najebiemy anglikom jak rok temu [pod warunkiem, ze spadnie snieg]

Legia - Rapid 21:00 TV4 oglądac koniecznie!

Offline

#4 2011-10-25 19:04:27

 89Benek

Administrator

23888158
Skąd: Świebodzin
Zarejestrowany: 2011-10-25
Posty: 62
Punktów :   

Re: 10 powodów, dlaczego wolę barcę od realu

Murinho a wiecie że on Zmusił Casillasa żeby poszedł z Barcą [nie całą] na obiad? pewnie kazał mu ich otruć a Murinho jeszcze wydłubał oko jednemu z trenerów barcelony [Nie guardioli] było to podczas drugiego meczu Finału ligi hisz. który barca wygrała 3-2 [bardzo dobrze] Marcelo Sfaulował Fabregasa i wtedy była ta bójka no i Murinio podszedł do tego kolesia i złapał go za ucho wcale nie on mu wsadził palec do oka!
REAL SUKI!

Ostatnio edytowany przez 89Benek (2011-10-25 19:08:58)

Offline

#5 2011-11-06 16:13:45

ZeTranero

Niezły ps2 Gracz

Zarejestrowany: 2011-11-06
Posty: 16
Punktów :   

Re: 10 powodów, dlaczego wolę barcę od realu

walić real a mam pytanie do smalca smalec czy w fifie 12 na ps2 real ma sponsora na koszulce?

Offline

#6 2011-11-06 18:03:58

smalczyk

Administrator

Zarejestrowany: 2011-10-15
Posty: 84
Punktów :   

Re: 10 powodów, dlaczego wolę barcę od realu

ja gram na wersji angielskiej i ma ale w polskiej raczej nie będzie ;/

Offline

#7 2011-11-07 16:04:20

ZeTranero

Niezły ps2 Gracz

Zarejestrowany: 2011-11-06
Posty: 16
Punktów :   

Re: 10 powodów, dlaczego wolę barcę od realu

to dobrze tylko szkoda że tylko w polskiej wersji :<

Offline

  • Index
  •  » sport
  •  » 10 powodów, dlaczego wolę barcę od realu

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pltaksówka wałcz