#1 2011-10-15 19:50:13

darth vader

Początkujący ps2 Gracz

Zarejestrowany: 2011-10-15
Posty: 9
Punktów :   

Transformers The Game

Transformers The Game jest grą opartą na filmie Transformers I . Lecz w innych opartych na filmie są filmiki z filmu na którym jest oparta gra .Tryb przygody jest podzielony na 2 "ścieżki"czyli deceptikony i autoboty , są one trochę trudne do przejścia ale nie aż takie trudne . Jest wiele poziomów . Miło się gra  , najlepiej ścieżką autobotów bo znajdujemy się w fajnym miejscu i jak przegramy czy coś to zawsze można iść do takiego miejsca z ładunkami wybuchowymi i tam jest jakby powiedział osama bin laden "wybuchowo" grafika dobra do filmików się przyłożyli fajne jest to że jak jedziemy to można się przemienic nagle w zwykłego gościa i na odwrót albo to czego mi najbardziej brakuje w 2 możemy strzelać w postaci samochodu i to jest naprawde bardzo miłe i fajne .


moja ocena tej gry to idealnie myślałem nad tym długo ale tej grze sie to należy walka fajna a gre naprawdę miło się przechodzi






                                                darth vader

Offline

#2 2011-10-25 18:46:40

 89Benek

Administrator

23888158
Skąd: Świebodzin
Zarejestrowany: 2011-10-25
Posty: 62
Punktów :   

Re: Transformers The Game

No fajna gra najtrudniejsza misja to ta weca podziemnej bazie ta ostatnia jak ten żółty (BumbelBee czy jak to się piszę) walczy z MegaTronem Grafika jest no raczej słaba wszystko takie rozmazane i peło bugów ale gra fajna przesiedziałem przy niej wiele godzin polecam

Ostatnio edytowany przez 89Benek (2011-10-25 18:48:21)

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl